StockistScout

Prijzen

Betaal voor de verstuurde e-mails.
Nooit voor je verkopen.

Maandabonnementen op basis van verstuurde e-mails per maand, in Amerikaanse dollars. Maandelijks gefactureerd, altijd opzegbaar. Geen commissie op welke bestelling dan ook.

Begin hier

Proefperiode

$0
50 e-mails, eenmalig
1 agent

Je agent werkt voor je eigen ideale klant: je ziet de winkels, de e-mails en de antwoorden voordat je iets betaalt.

Liever meteen een abonnement? De 50 proefmails worden bij je eerste maand opgeteld: Basic krijgt er 250, Starter 550, Plus 1.050, enzovoort. Vanaf de tweede maand het normale aantal van het abonnement.

Basic

$49.99 /maand
200 e-mails / maand
ongeveer $0.25 per e-mail
1 agent · 1 ideale klant

Starter

$99.99 /maand
500 e-mails / maand
ongeveer $0.20 per e-mail
1 agent · 1 ideale klant
+ 1 agent op maat

Plus

$149.99 /maand
1.000 e-mails / maand
ongeveer $0.15 per e-mail
1 agent · 1 ideale klant
+ 1 agent op maat

Growth

$249.99 /maand
2.000 e-mails / maand
ongeveer $0.12 per e-mail
2 agents · 2 ideale klanten
+ 2 agents op maat

Pro

$499.99 /maand
5.000 e-mails / maand
ongeveer $0.10 per e-mail
Begint in maand 1 als Growth · waarom
4 agents · 4 ideale klanten
+ 3 agents op maat

Scale

$699.99 /maand
7.500 e-mails / maand
ongeveer $0.09 per e-mail
Begint in maand 1 als Growth · waarom
5 agents · 5 ideale klanten
+ 3 agents op maat

Business

$899.99 /maand
10.000 e-mails / maand
ongeveer $0.09 per e-mail
Begint in maand 1 als Growth · waarom
6 agents · 6 ideale klanten
+ 4 agents op maat

Premium

$1,199.99 /maand
15.000 e-mails / maand
ongeveer $0.08 per e-mail
Begint in maand 1 als Growth · waarom
Alle 8 agents · 8 ideale klanten
+ 5 agents op maat

Enterprise

$1,499.99 /maand
20.000 e-mails / maand
ongeveer $0.075 per e-mail
Begint in maand 1 als Pro · waarom
Alle 8 agents · 2 verzenddomeinen
+ 8 agents op maat

Prijzen in Amerikaanse dollars, maandelijks gefactureerd. De prijs per e-mail is de prijs van het abonnement gedeeld door het aantal e-mails, afgerond.

Elk abonnement, de proefperiode inbegrepen, heeft alle functies; abonnementen verschillen alleen in e-mails en agents. Bekijk de functies →

De grote abonnementen beginnen kleiner en gaan elke maand omhoog

Een nieuw account kan niet vanaf dag één duizenden e-mails versturen zonder in de spam te belanden, dus het versturen neemt stap voor stap toe (de opbouw). Zodat je nooit betaalt voor e-mails die nog niet de deur uit kunnen, begin je met een kleiner abonnement als je Pro, Scale, Business, Premium of Enterprise kiest, en gaat je abonnement elke maand vanzelf omhoog totdat het het gekozen abonnement bereikt.

Abonnement dat je kiestMaand 1Maand 2Vanaf maand 3
Basic · Starter · Plus · Growthje abonnementje abonnementje abonnement
ProGrowth $249.99Pro $499.99Pro $499.99
ScaleGrowth $249.99Scale $699.99Scale $699.99
BusinessGrowth $249.99Business $899.99Business $899.99
PremiumGrowth $249.99Business $899.99Premium $1,199.99
Enterprise (2 domeinen)Pro $499.99Enterprise $1,499.99Enterprise $1,499.99

Met één verzenddomein kunnen er in maand 1 ongeveer 1.640 e-mails de deur uit en in maand 2 ongeveer 8.700; Enterprise gebruikt twee domeinen, dus het dubbele: ongeveer 3.280 en 17.500. Elke maand krijg je de e-mails en agents van het abonnement waarvoor je die maand betaalt. Heeft een week bounces of klachten, dan blijft de opbouw staan en wacht de stap omhoog totdat hij weer kan stijgen. Je kunt altijd opzeggen.

Waar onze agents winkels vinden

Je bedrijf kan overal gevestigd zijn; je agents schrijven winkels in deze landen. Er komen er meer bij naarmate we de wetgeving van elk land nakijken.

Amerika

  • Verenigde Staten
  • Mexico
  • Canada
  • Guatemala
  • Peru
  • Colombia
  • Panama
  • Argentinië
  • Chili
  • Brazilië

Europa

  • Verenigd Koninkrijk
  • Ierland
  • Frankrijk
  • België

Midden-Oosten

  • Israël

Azië-Pacific

  • Singapore
  • Hongkong
  • Australië
  • Nieuw-Zeeland

Portugal: binnenkort

De verzendopbouw: waarom je abonnement niet op dag één helemaal de deur uit gaat

Een nieuwe afzender die veel tegelijk verstuurt, belandt in de spam, en je naam erbij. Daarom begint elk account met een limiet van 25 e-mails per dag, die elke week met 50% stijgt tot 500 per dag per verzenddomein. Enterprise verstuurt vanaf twee domeinen, elk met een eigen opbouw, en kan zo 1.000 per dag halen. De opbouw stijgt alleen na een gezonde week: bounces onder 2% en geen klachten. Zo niet, dan blijft hij staan totdat dat wel zo is.

AbonnementE-mails per maandBenodigd dagtempoBereikt inEerste maand, maximaal
Basic200~7week 1 (dag 1)200
Starter500~17week 1 (dag 1)500
Plus1.000~34week 2 (dag 8)1.000
Growth2.000~67week 4 (dag 22)~1.640
Pro5.000~167week 6 (dag 36)~1.640
Scale7.500250week 7 (dag 43)~1.640
Business10.000~334week 8 (dag 50)~1.640
Premium15.000500week 9 (dag 57)~1.640
Enterprise (2 domeinen)20.000~667week 8 (dag 50)~3.280

Daglimiet per week, per verzenddomein: 25, 37, 55, 82, 123, 184, 276, 414, daarna 500. Berekend op maanden van 30 dagen, ervan uitgaande dat elke week gezond is. Je betaalt nooit voor e-mails die de opbouw nog niet kan versturen: totdat de opbouw je abonnement bereikt, wordt elke maand gefactureerd als het kleinste abonnement dat dekt wat er verstuurd kan worden, en nooit meer dan je abonnement. Vanaf maand 3 wordt elk abonnement tegen de volle prijs gefactureerd. Blijft de opbouw na een ongezonde week staan, dan volgt de factuur wat hij werkelijk toelaat. Er is ook een verzendlimiet voor het hele platform, gedeeld door alle klanten.

Vragen over facturatie

Nemen jullie commissie op mijn verkopen?

Nee, nooit. Je betaalt het maandabonnement en verder niets. De bestellingen die je binnenhaalt, zijn helemaal van jou.

Wat telt als een e-mail?

Elke e-mail die je agent naar een winkel verstuurt, inclusief de ene opvolgmail die 7 dagen later naar een winkel gaat die niet heeft geantwoord. Winkels vinden, opstellen, controleren en het dashboard kosten geen e-mails.

Wat gebeurt er als ik de limiet van de maand bereik?

Je agents stoppen met versturen totdat de volgende maand van je abonnement begint, of totdat je overstapt naar een groter abonnement. Er wordt je nooit iets extra in rekening gebracht zonder dat je erom vraagt.

Hoe word ik gefactureerd?

Maandelijks. Heb je de app geïnstalleerd via de Shopify App Store, dan factureert Shopify je abonnement op je Shopify-factuur. Heb je je account op onze website geopend, dan betaal je per kaart via Stripe, en we zien je kaartnummer nooit. De prijzen zijn hetzelfde.

Kan ik opzeggen of van abonnement wisselen?

Ja, wanneer je maar wilt. Maandabonnementen hebben geen contract: als je opzegt, wordt er niets meer in rekening gebracht. Zakelijke abonnementen voor hotelketens zijn anders: een jaarovereenkomst van 12 maanden die wordt verlengd tenzij een van beide partijen 60 dagen voor het einde opzegt; het aantal gebruikers kan alleen bij verlenging omlaag.

Zit er een addertje onder het gras bij de proefperiode?

Het zijn 50 e-mails, eenmalig per bedrijf, zonder kosten, met dezelfde regels en dezelfde controle als elk abonnement.

En als ik de proefperiode oversla?

Je verliest die 50 e-mails niet. Kies je een abonnement zonder de proefperiode te hebben gebruikt, dan worden ze bij je eerste maand opgeteld: 250 bij Basic, 550 bij Starter, 1.050 bij Plus, 2.050 bij Growth, enzovoort voor elk abonnement. Vanaf de tweede maand krijg je het normale aantal van het abonnement. De dagelijkse opbouw blijft gelden, dus bij de grotere abonnementen gaat de eerste maand niet helemaal de deur uit.

Laat een agent je volgende verkooppunten vinden.

Begin met een gratis proefperiode van 50 e-mails, zonder creditcard. Stel je bedrijf, je ideale klant en je aanbod in, en je agent gaat op zoek.